Pacemakerzy

Pacemakerzy

1:29

Marek Zajusz

Anna Kawalec

Sylwester Augustyński

Moja przygoda z bieganiem rozpoczęła się w 2013 roku od pierwszych nieudolnie pokonanych kilku kilometrów. Z czasem dystanse udało się zwiększyć, a wyniki z treningu na trening były coraz lepsze. Po jakimś czasie trafiłem do grupy biegowej Lacho Team, gdzie pod okiem trenera Andrzeja Lachowskiego rozwinąłem swoje umiejętniści. Obecnie swoją przygodę biegową kontynuuję w Grupie LukTrans. Mam w dorobku setki zawodów na dystansie  5km,10km,półmaratonu i maratonu oraz długie biegi ultra powyżej 100km.
Moje życiówki to:
* 5 km – 16min. 5sek
* 10 km – 34min. 25sek. (nieoficjalna z trasy bez atestu 33min.47sek.)
* Półmaraton – 1godz. 15min. 46sek
* Maraton 2godz.52min.18 sek.
Obecnie skupiam się na biegach górskich i ultramaratonach.
W ostatniej edycji biegu Rzeznika zająłem 3 msc. wraz z Olga Pierzak-Wypych.
Zapraszam do biegu ze mną i całą ekipą zająców w Półmaratonie Marzanny na czas 1godz.29min. Postaram się pomóc Wam osiągnąć założony wynik.
Do zobaczenia na starcie.
Pozdrawiam Sylwo 🙂

1:39

Szymon Kastelik

Nazywam się Szymon Kastelik, moja przygoda z bieganiem zaczęła się w 2016r. Od tamtej pory bieganie stało się moją pasją którą stawiam na pierwszym miejscu.
Moje życiówki:
5km-17:51
10km-37:48
HM-1:26:05
M-3:23:18
Mam nadzieję, że uda nam się pokonać trasę w wymarzonym czasie, miłej atmosferze i równym tempie. Zapraszam pod balonik 1:39. Zrobimy to razem!
Do zobaczenia na starcie🤝

Paweł Perykasza

Zawodnik reprezentujący niebiesko-białe barwy teamu Grupa Luktrans.
Paweł biega od 2014 roku, ma za sobą około 200 startów , głównie w zawodach górskich na długim i ultra dystansie. Start w Półmaratonie Marzanny traktuje jako tradycję i także w tym roku poprowadzi Was z innymi zającami na 1:39 h.

Łukasz Nowak

Nazywam się Łukasz Nowak, moja przygoda z bieganiem zaczęła się w 2013 roku od biegu sylwestrowego. Poprawiłem życiówkę na dystansie maratońskim w tamtym roku z 3:19:36 na 3:08:54.

Ostatnią „Marzanę” biegłem w 2015 roku z czasem 1:36:49, a mój ostatni półmaraton to 7 Cracovia Półmaraton Królewski z lekką kontuzją pleców a i zaowocował nową życiówką na tym dystansie 1:27:40

Teraz z balonikami 1:39 będę walczył nie o jedną (swoją) życiówkę, ale pomogę wielu pretendentom osiągnąć ich życiowe wyniki J

Moje Życiówki to:

5km – 18:05 (nieoficjalny z trasy bez atestu to 17:58)
10km – 37:46
Półmaraton – 1:27:40
Maraton – 3:08:54

Piotr Włodarczyk

Cześć mam na imię Piotrek. Chociaż moją największą pasją są biegi górskie to z wielką radością po krótkiej przerwie wracam jako pacemaker na mój ulubiony półmaraton. Mam nadzieję, że uda nam się pokonać trasę w wymarzonym czasie, miłej atmosferze i świetnej zabawie. Do zobaczenia na starcie.

1:49

Paweł Furman

Półmaraton Marzanny to zawsze dobry pomysł żeby wrócić na asfaltowe trasy. Co prawda od dawna moje serce skradły biegi trailowe i górskie Ultra i to właśnie w ten sposób realizuję swoją biegową pasję, ale dla tych wyjątkowych wydarzeń wracam na asfalt. Cudowna atmosfera Krakowa, szczytny cel i sentyment do Marzanny (biegnę po raz 6, w tym 5 raz jako zając), to wystarczy żeby regularnie pojawiać się właśnie na tej imprezie! Zapraszam wszystkich chętnych do towarzyskiego biegu na 1:49h, a przy okazji wpadnie życiówka!

Przemek Nawrocki

Jest mi niezmiernie miło kolejny raz poprowadzić grupę na 1:49. Moje doświadczenie biegowe pozwala przypuszczać, że jak zdecydujesz się pobiec ze mną to chyba dobiegniemy w wyznaczonym czasie 😉
Do tej pory mam za sobą kilkadziesiąt półmaratonów, maratonów oraz kilkanaście biegów ultra 🙂

Łukasz Mietła

Cześć, nazywam się Łukasz Mietła vel. M13T3K.
Nareszcie Marzanna na wiosnę! Kolejny już raz będę miał przyjemność poprowadzenia w tym świetnym biegu. Obiecuję wykonać swoje zadanie należycie dyktując odpowiednie tempo, wspierając słownie a i dowcipem czasem sypnę 🙂
Do zobaczenia pod balonikami na 1:49.

Gonciarz Andrzej

To mój 13-ty rok biegania.
Wiosenną Marzannę z balonikiem pobiegnę po raz 6-ty :)))
W ten piękny czas zapraszam na jej cudowne krakowskie ścieżki z naszymi „zegarkami” – na przykład.
Do zobaczenia więc :)))

1:59

Beata Kotaś

Mam na imię Becia i jestem Biegocholiczką??‍♀️Dzień bez biegania, jest dla mnie najcięższym dniem w tygodniu. Źle wtedy śpię, marudzę, jem za dużo czekolady i nie mogę znaleźć sobie miejsca ?W pełni świadoma zdaję sobie sprawę ze swojego uzależnienia, ale dzięki bieganiu świat nabiera barw, poznaję mnóstwo wspaniałych ludzi, zwiedzam świat jeżdżąc na różne zawody i treningi. Bawię się tą pasją i mam nadzieję i zamiar, móc bawić się nią jeszcze długie, długie lata?
Półmaraton Marzanny to zdecydowanie moje ulubione zawody z kilku względów:
1. Połówka Marzanny były to moje pierwsze zawody na dłuższym dystansie w 2011r, sentyment mam ogromny❤️
2. Uwielbiam moment, gdy właśnie na Marzannie spotykam długo nie widzianych znajomych biegaczy, którzy budzą się po śnie zimowym?
3. Trasa jest w najpiękniejszych częściach, najpiękniejszego miasta w Polsce❤️
4. Bo już trzeci raz jestem Pacemakerem właśnie na tej połówce. Móc choć troszkę pomóc biegającym ludkom i widząc ich radość i szczęście na mecie, jestem najszcześliwszą zajęczycą w mieście Kraka?Zapraszam pod swoje skrzydełka, razem możemy więcej i złamiemy barierę 2 godzin na dystansie półmaratonu, świetnie się przy tym bawiąc i pięknie uśmiechając?
Do zobaczenia na starcie???
Becia?

Grzegorz Gałczyk

Dla biegaczy GRIGO. Moja przygoda z bieganiem rozpoczęła się w 2016 roku. Jak większość początkujących amatorów skupiłem się wtedy na krótkich dystansach. Teraz biegam wszystko od 5km w cyklu biegów Parkrun po maratony. Tegoroczna edycja to mój piąty start🏃 w Półmaratonie Marzanny. W zeszłym roku pierwszy raz w roli zająca🐇 prowadząc grupę na 2:09. Moja aktualna forma💪 pozwala spokojnie poprowadzić troszkę mocniejszą grupę. W dorobku biegowym Królewska Triada Biegowa z 2018, Korona👑 Polskich🇵🇱 Półmaratonów z 2019 oraz najważniejszy dla mnie Silesia Maraton poniżej 4 godzin. Ulubiony bieg – bezapelacyjnie Niepodległościowa Jedenastka w Białym Kościele.

Michał Florek

Nazywam się Michał Florek i biegam od 15 lat w różnych imprezach na terenie całego kraju, na swoim koncie mam ponad 1000 startów. Moją pasją i stylem życia jest sport i nauka, jako zając biegłem już kilkanaście razy w biegach na 10, 21 i 42 km wbiegając zwykle parę sekund przed czasem z balonika. Biegam w stałym tempem bez szarpania, na ostatnim kilometrze staram się wycisnąć resztkę sił ale tak aby na mecie móc cieszyć się ukończonym biegiem.

2:09

Andrzej Szczepocki

Biegam od 8 lat. Od samego początku jestem związany z grupą „Niepołomice Biegają” gdzie trenerem jest Ilya Markov.
Półmaraton to mój ulubiony dystans – uważam, że jest to dystans bardzo wymagający ale jednocześnie pozwalający zachować dużą radość biegania 🙂
Bo właśnie radość, którą mi daje możliwość biegania i startowania – cenię w tym sporcie najbardziej 🙂
Startuję regularnie, w ciągu roku zwykle ponad 20 razy 🙂
Ostatnio częściej można mnie spotkać na trasach biegów górskich, w tym na biegach ultra ale zawsze z dużą radością wracam na trasy Półmaratonu Marzanny.
Właśnie Marzanna była moim debiutem biegowym:)
Dlatego tą imprezę zawsze będę wspominał i traktował w sposób wyjątkowy.

Paweł Płatek

Witam, moja przygoda z bieganiem zaczęła się 10 lat temu. Pierwszym biegowym wyzwaniem był start w Biegu „Dla małych serc”, po kilku edycjach przyszedł czas na dłuższy dystans i udział w Półmaratonie Marzanny. Tegoroczny start będzie już piątą edycją w której biorę udział. Dystans 21 kilometrów jest moim ulubionym, taki nie za długi ale i nie za krótki. Pamiętajcie biorąc udział w tych biegach oprócz dobrej zabawy liczy się pomoc w leczeniu dziecięcych serc. Zapraszam do wspólnego biegu, razem osiągniemy cel, czyli 2;10 będzie złamane

2:19

Piątek Roman

„Z historią w tle” to motto jest ze mną przez ostatnie 21 lat biegania ulicami, drogami, ścieżkami Krakowa. Po latach wyścigów, przyszedł czas, by podzielić się radością z biegania, bo jest ono fantastyczną odskocznią od codzienności. W przygodzie na trasie Półmaraton Marzanny chcę pomóc, by dla Ciebie te 21 km, były, oczywiście wysiłkiem, ale jednocześnie przygodą. Przy „okazji” snując opowiadania, by walkę na trasie pozostawić nogom.

Marek Hałas

Witam biegaczy
Biegam od 2015 roku i mam na swoim koncie ukończonych 20 Maratonów i 61 Półmaratonów. W Królewskim mieście Kraków dwukrotnie startowałem w roli „zajączka”  w Cracovia Półmaraton. Bieganie jest jedną z moich pasji Jest mi bardzo miło, że będę pacemakerem w Krakowskim Półmaratonie Marzanny. Bieganie po krakowskich bulwarach i błoniach ma swój niepowtarzalny klimat. Więc spotkajmy się na starcie i osiągnijmy razem zamierzony czas. Pozdrawiam Marek

Maciej Cała